понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 88
home Живот и стил

ФОТО: Сите жени ова лето ќе носат ваков костим за капење- мажите ќе гледаат со подзинати усти

ФОТО: Сите жени ова лето ќе носат ваков костим за капење- мажите ќе гледаат со подзинати усти

Се уште неиеден друг модел не ги симна од тронот овие бикини, а да потсетиме, тие се високо сечени од страна така што откриваат поприличен дел од колковите, но се минијатурни во интимната зона, односно на задникот, па само еден погрешен чекор може да открие повеќе отколку што сте планирале.

Сепак, се чини дека само на жените ширум светот овој факт нималку не им пречи, па со задоволство ги носат овие бикини и тоа не само манекенките, туку и жените со најразлични фигури.

Предност на ваквиот костим е што визуелно ги издолжува нозете и го стеснува струкот, па од една страна е добар избор за полните дами, но и не остава непривлечни траги од сончање.

Коронавирус