вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Живот и стил

ФОТО: Ниту Панчо не би и нашол маана на Милица

ФОТО: Ниту Панчо не би и нашол маана на Милица

Атрактивната пејачка Милица Ранковиќ, е многу попозната по својот прекар,отколку по своето презиме. Имено, Милица сите ја знаат како „шмизла“, а летово таа блесна во костим за капење, покажуваќи дека оправдано го носи прекарот што го добила.

Фотографиите логично, ги сподели со своите следбеници на „Инстаграм“, каде поранешниот натпреварувачка во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ ги изнуди воздишките на мажите со овие жешки пози.

Тешко дека некој од нив остана рамнодушен на она што тие го посакуваат како пчела сладок нектар, откако „шмизлата“ покажа дека заслужено го носи својот прекар…

vistina.mk