недела, 26. март 2023. Вести денес: 0
home Живот и стил

ФОТО: Има 50 години и тело како тинејџерка, позираше во бикини на -40 степени

ФОТО: Има 50 години и тело како тинејџерка, позираше во бикини на -40 степени

Животни цели и се да патува по светот додека носи бикини, кои ги нарекува „свој оклоп“, без оглед на временските прилики.

Луи Јелин од Кина е поранешна библиотекарка која се занимава во фитнес, привање и нуркање, а дополнително е интересно тоа што има 50 години.

Поради нејзиниот младолик изглед, луѓето често мислат дека е девојка на нејзиниот 23 годишен син.

Таа неодамна само во бикини позираше на замрзнатот Бајкалско езеро, иако тенпературата била околу -40 степени Целзиусови.

-Знам дека Бајкалското езеро е многу познато по синиот мраз со воздушни меурчиња кои се заробени внатре и затоа одлучив да дојдам тука, вели таа.

Таа на почеток на овој месец во Сибир го покажала своето неверојатно тело и тетовиран стомак.

Вели дека фотографиите во бикини, претставуваат совршен начин да го покаже своето тело на едно од најубавите места во светот.

loading...