сабота, 22. февруари 2020. Вести денес: 54
home Живот и стил

Две минути кои ќе ви го променат животот: Како да бидете подобар човек? (ВИДЕО)

Две минути кои ќе ви го променат животот: Како да бидете подобар човек? (ВИДЕО)

Анимирано видео „Give In To Giving“ ја покажува моќта на добрината.

Трае само две минути, но долго ќе ја паметите пораката која истото ја испраќа.

Одлична мотивација за вашите планови за следната година.