петок, 29. јули 2022. Вести денес: 16
home Живот и стил

ДРАМАТИЧНО ВИДЕО: По жестока љубовна кавга- девојка со глава крши излог, дечкото ладнокрвно си заминува

ДРАМАТИЧНО ВИДЕО: По жестока љубовна кавга- девојка со глава крши излог, дечкото ладнокрвно си заминува

По жестока љубовна кавга меѓу млад пар, девојката со глава го крши излогот, а дечкото мирно си заминува. Сето ова го забележала безбедносна камера во Америка.

На снимката се гледа како жената бесна вика на мажот, а во еден момент дури почнува со главата да удира во еден излог. После два удари, на третиот, стаклото се крши и таа паѓа во продавницата.

Дечкото пак, ладнокрвно си заминува.

Коронавирус