сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 96
home Живот и стил

Бидете уникатни и прекрасни: Од вашите омилени марами направете 30 нови модни парчиња (ВИДЕО)

Бидете уникатни и прекрасни: Од вашите омилени марами направете 30 нови модни парчиња (ВИДЕО)

Во летото, марамите повторно ја добиваат клучната улога кога станува збор за носење на лесни модни комбинации, со кои ќе ни биде удобно во летните горештини.

Токму следното видео ни открива како на 30 креативни начини да ги носиме истите!

Коронавирус