четврток, 12. декември 2019. Вести денес: 114
home Живот и стил

Бесценета реакција: Девојче за прв пат го гледа својот татко без брада (ВИДЕО)

Бесценета реакција: Девојче за прв пат го гледа својот татко без брада (ВИДЕО)

Софиа Батиз ја сними реакцијата на својата 14-месечна ќерка, кога прв пат го виде татко си без брада.

На социјалните мрежи денеска стана хит реакцијата на Амелија , која за прв пат го гледа татко си Џереми без брада.

Кога го видела, девојчето останало во шок.

Софија ја објавила снимката на својот Фејсбук профил во ноември, но денеска е објавена од групи на социјалните медиуми и стана хит.