среда, 20. февруари 2019. Вести денес: 0
home Занимливости

Жирито побегна од срам: Излезе гол на сцената, а тоа што го нацрта со неговиот полов орган ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Жирито побегна од срам: Излезе гол на сцената, а тоа што го нацрта со неговиот полов орган ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Уметникот од Канада Брент Рај Фрасер (39) ги шокираше членовите на хрватското шоу „Хрватска има талент“ откако се појави гол на сцената.

Тој со својот полов орган наслика еден од членовите во жирито, а жирито остана во шок од сликата која ја гледаат пред нивните очи.

Тој вели дека најдобрите уметнички дела ги слика додека пенисот му е мек, но има и такви дела за кои треба пенисот да биде во полна ерекција.

Додава дека на секоја слика има негова ДНК, а во едно претходно реално шоу во Франција откако го насликал исто така еден од членовите, тој  ремек делото си го задржал за себе.

Инаку еден од членовите на хравтското жири побегна за време на овој настап, погледнете.