сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 56
home Занимливости

Згодно момче на колена ја запроси саканата, по нејзината реакција ќе ви стане жал за него (ВИДЕО)

Згодно момче на колена ја запроси саканата, по нејзината реакција ќе ви стане жал за него (ВИДЕО)

Дека понекогаш е најдобро запросувањето да биде во четири очи, покажува едно видео од центарот на Њујорк, кое неколку дена кружи на социјалните мрежи.

Згодно момче клекна на колена и ја запроси својата сакана.

Убавата девојка не беше воодушевена, па кога ќе видите како изреагира ќе ви стане жал за него.

На срамот кој го доживеа сведочеше многубројна публика.

Најнови вести

Коронавирус