петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Занимливости

Жена (59) имала секс со 14 годишно момче, а сега го обвинува за силување: Беше опседнат да спие со мене

Жена (59) имала секс со 14 годишно момче, а сега го обвинува за силување: Беше опседнат да спие со мене

59 годишна жена имала секс до 14 годишно момче во тек на одмор на Ибица. Меѓутоа,  таа сега тврди дека момчето ја силувало.

Бабата на момчето наводно го видела Гејл Дикинсон како има секс на балкон на стан на Ибица.

Гејл во текот вториот ден од судењето кажа дека сексот не бил доброволен и дека момчето ја присилило на однос, додека гледала фотографиите од одморот.

-Се се случи неочекувано. Не можам да верувам дека се случи брзо. Се сеќавам дека само ја буткаше својата работа во мојата уста. Бев во состојба на шок. Го бутнав и отидов на балкон, но тој тргна по мене, истакнува таа.

Таа додала дека немале прав однос, а подоцна додала дека момчето ја присилило на орален секс.

На поротата и кажа дека детето било опседнато да има секс со неа и дека таа била преплашена. Бабата на момчето пред судот рекла дека Гејл на момчето му кажала дека има „баш добар пакет“. Таа истакнала дека во еден момент ги прекинала и дека нејзиниот внук бил полугол и „видно возбуден“.

Му кажала да оди во кревет, а подоцна слушнала шепотење од балконот. Низ завесата ја видела Гејл која имала секс со момчето. Бабата пред судот истакнала дека било очигледно дека Гејл ужива во тоа.

Момчето сведочело преку видео линк, кога истакнал дека тој ден бил на пијачка со својата мајка и госпоѓата Дикинсон.

Признал дека бил пијан кога се вратиле во станот и дека Гејл му говорела дека има убави рамена и нозе, како и дека го допирала. Подоцна имале секс, а момчето истакнува дека утрото се чувствувал како ѓубре и дека жали поради се. Глеј Дикинсон демантира дека таа го иницирала сексот со момчето, а судењето продолжува.