вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 82
home Занимливости

Запознајте ја наголемата обожавателка: Опседната е со Барби, но малку “забегала“, па потроши 100.000 долари

Запознајте ја наголемата обожавателка: Опседната е со Барби, но малку “забегала“, па потроши 100.000 долари

Азуса Сакамото ја купила нејзината прва барбика кога имала 15 години.

Сега, 22 години од тогаш, денес е најголемата обожавателка на светот на сè што е поврзано со барбиките.

Но, малку “забегала“. На ова хоби има потрошено околу 100.000 долари.

Коронавирус