четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 142
home Занимливости

За влакно избегна несреќа: Човек си го чистеше автомобилот, а потоа се случи нешто кое остава без здив (ВИДЕО)

За влакно избегна несреќа: Човек си го чистеше автомобилот, а потоа се случи нешто кое остава без здив (ВИДЕО)

Овој човек си го чистеше својот автомобил од снегот, планирајќи потоа да тргне на пат со него. Но, ниту тргна, ниту во брзо време ќе може да го направи тоа.

Чуден звук го натера да погледне нагоре, а кога виде што се случува веднаш се помести и така за влакно избегна трагедија.

Автомобилот ја немаше таа среќа.

Погледнете што се случи:

Коронавирус