понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 134
home Занимливости

За едни урнебесно, за други загрижувачко: Реакцијата на булдог кога неговиот сопственик ќе пресече торта во облик на куче (ВИДЕО)

За едни урнебесно, за други загрижувачко: Реакцијата на булдог кога неговиот сопственик ќе пресече торта во облик на куче (ВИДЕО)

Љубопитниот француски булдог се израдува на мини торта во форма на куче, но кога виде што прави неговиот сопственик, испаничи и избега.

Најверојатно не сфати дека не станува збор за вистинско куче.

Ова видео со експресна брзина се споделува на социјалните мрежи, а коментарите се поделени. На едни им е смешно, а други го обвинуваат овој човек дека му приредува страшен стрес на своето куче.