понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Занимливости

Возачот мислел дека е сам во автобусот и си направил „концерт“ (ВИДЕО)

Возачот мислел дека е сам во автобусот и си направил „концерт“ (ВИДЕО)

Снимката од возач на автобус во Норвешка кој мисли дека е сам во возилото, стана вистински хит на интернет.

Возачот на автобус во околината на Берген, се опуштил и запеал кога мислел дека е сам во автобусот, несвесен дека еден од патниците го снима. Снимката насмеа многумина и стана вирална, а се појави и на 9GAG и на Reddit.

Многумина на друштвените мрежи пишуваа дека би сакале да ја видат реакцијата на возачот во моментот кога сфатил дека не е сам. Тој за норвешкиот VG изјавил дека ја запеал песната на Еминем кога го слушнал ѕвончето, односно сфатил дека уште некој е сепак со него и престанал да пее.

 

View this post on Instagram

 

@karpe_offisiell ?⁣ #NKVO⁣ ⁣ (via @norwayrob)

A post shared by Nå koser vi oss (@naa_koser_vi_oss) on

Локални избори 2021