среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 193
home Занимливости

Возач од Белград ја напиша оваа порака на својот автомобил, сигурно ќе се насмеете ако возите зад него

Возач од Белград ја напиша оваа порака на својот автомобил, сигурно ќе се насмеете ако возите зад него

Возачот од Белград напиша порака на задното стакло на автомобилот и стана хит на социјалните мрежи.

На социјалните мрежи кружи фотографија од автомобил снимен во Белград, со натпис на задното стакло.

Возачот напиша на стаклото: „Блиндирај ако и тебе ти е сè преку глава, за да знам дека не сум сам“.

Коронавирус