понеделник, 20. септември 2021. Вести денес: 59
home Занимливости

Водителот “пукна“ од смеење на сметка на Меган Маркл, погледнете за што (ВИДЕО)

Водителот “пукна“ од смеење на сметка на Меган Маркл, погледнете за што (ВИДЕО)

Водителот на „ The Channel Nine“, Карл Стефановиќ, не можел да престане да се смее додека се зборувало за книгата за деца што Меган Маркл ќе ја објави во јуни.

„Ќе излезе и аудио книга“? ја прашала колешката на Стефановиќ гостинката во програмата.

„Ах не“, рече Карл и почна да се смее и да удира со рацете по масата.

Како изгледаше тоа, погледнете во продолжение:

Коронавирус