четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Водителката сериозно ја критикуваа поради дебелите нозе: И порачаа да не носи фустан, а нејзиниот одговор ќе ве шокира (ВИДЕО)

Џенис Џин имала суров одговор на прозивките и им ја затвори устата на сите на најдобар можен начин.  
Водителката сериозно ја критикуваа поради дебелите нозе: И порачаа да не носи фустан, а нејзиниот одговор ќе ве шокира (ВИДЕО)

Водителката на временска прогноза ја прозиваа на социјалните мрежи поради должината на нејзиниот фустан.

Имено, оние кои гледаат телевизија сметаат дека нејзините нозе се „премногу дебели“ и треба да ги сокрие. Џенис Џин имала суров одговор на прозивките и им ја затвори устата на сите на најдобар можен начин.

@janicedeanfnc #janicedean

A post shared by UltimateFashionChampionship (@ultimatefashionchampionship) on

-Драга Џенис, те молам немој веќе да им дозволуваш на луѓето да те облекуваат во кратки фустани. Ниту малку не ти стојат. Атрактивна дама си и фризурата од 80-тите ми се допаѓа, но нозете одвлекуваат внимание кога и да се појавиш на екранот, и порача извесна Џоан нагласувајќи дека нејзините огромни нозе привлекуваат внимание.

-Здраво, Џоан, Фокс не ме облекува. Сама ја бирам својата облека. Жал ми е што не ти се допаѓаат, ја сум им благодарна на нив, затоа што имам со што да одам, нагласи водителката и додала дека нејзината „замерка“ ќе ја сподели со сите следачи на социјалните мрежи, како и што направи.

Коронавирус