вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 92
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Занимливости

Водителката му се фрли во прегратки среде емисија во живо- кога ќе видите што и подари Ивица Дачиќ за роденден се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Водителката му се фрли во прегратки среде емисија во живо- кога ќе видите што и подари Ивица Дачиќ за роденден се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ е вистински џентлмен, а доказ е и следново видео кое предизвика бура од позитивни реакции во јавноста.

Имено денеска додека тој гостуваше во една утринска програма ја изненади водителката која славеше роденден.

Дачиќ и подари рак на водителката која е токму рак во хороскоп, а таа му се заблагодари поради тоа што тој и го помни нејзиниот роденден, погледнете.

Коронавирус