понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 164
home Занимливости

Во програма во живо навивач ја фати новинарката за задник: Таа се сврти, а нејзината реакција никој не ја очекуваше (ВИДЕО)

Во програма во живо навивач ја фати новинарката за задник: Таа се сврти, а нејзината реакција никој не ја очекуваше (ВИДЕО)

Дека во преносите во живо може да се случат разни непредвидени ситуации, на кои е тешко да се реагира адекватно е потврдено многу пати.

Така на една водителка која се вклучи во живо после еден фудбалски меч и се случи ситуација која прилично ја изнервира.

Имено, додека разговараше со соговорниците зад неа се створи група навивачи која ја славеше победата. Сите почнаа да се радуваат, а во таа прилика еден од нив ја искористи можноста и ја фати водителката за задникот.

Прилично изнервирана таа се сврти и почна да го удира со микрофонот.

Збунетиот навивач, кој ништо не згрешил, почна да одмавнува со рацете и изнервирано замина поради неправдата која му беше направена.

Како изгледаше тоа погледнете во видеото:

Локални избори 2021