четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 140
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ и денес протестира, блокада на три раскрсници, Влада, МНР и министерство за правда

home Занимливости

Во ножички со смртта: Овие возачи навистина имаа среќа (ВИДЕО)

Во ножички со смртта: Овие возачи навистина имаа среќа (ВИДЕО)

Огромен одрон од карпа тресна на патот додека беше полн со возила. Ова видео е направено во Тајван, и чиста среќа е како никој не е повреден.

Одронот за влакно промаши автомобил и камион, а паднал од 30 метри.

Коронавирус