понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 26
home Занимливости

Во еден момент пливал во море, во следниот врескал од болка: Пожарникарите едвај му ги соблекоа шорцевите и го спасија од смрт (ВИДЕО)

Во еден момент пливал во море, во следниот врескал од болка: Пожарникарите едвај му ги соблекоа шорцевите и го спасија од смрт (ВИДЕО)

На видео снимката, која стана вирална во кинеските социјални медиуми, несреќниот човек може да се види како лежи на песокот во мачна агонија, додека ражата лежи покрај него.

Додека младиот Кинез пливал во морето, опашката на ражата некако влегла во неговите шорцеви, при што најмалку една боцка му се заглавила во неговиот пенис.

Не долго потоа тој излегол од вода викајќи и плачејќи од болка.

Додека целата операција ја посматрала група луѓе, пожарникарите и болничарите успеале да му ја извадат пипката од пенисот, а човекот потоа е префрлен во болница.