вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 95
home Занимливости

Вистински хорор: Отидоа на ноќно капење во базен- во еден момент сфатија дека не се сами (ВИДЕО)

Вистински хорор: Отидоа на ноќно капење во базен- во еден момент сфатија дека не се сами (ВИДЕО)

Еден пар доживеа хорор на ноќно капење.

Она што го сними камерата на приватниот имот на овој пар од Зимбабве е просто неверојатно.

Пливаа во својот базен во дворот, а потоа следеше вистинска ноќна мора.

Крокодил некако го пронашол својот пат во нивниот двор и завршил во нивниот базен.

Тој го нападна парот, но за среќа тие успеаја да се спасат на време.

Погледнете:

Source: Crocodile Attacks Couple in Private Swimming Pool by ViralHog

Коронавирус