недела, 2. април 2023. Вести денес: 23
home Занимливости

Висеше гол на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница, а кога ќе видите што му се случи потоа ќе подзинете (ВИДЕО)

Висеше гол на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница, а кога ќе видите што му се случи потоа ќе подзинете (ВИДЕО)

Во овој модерен свет кога секој човек има паметен телефон речиси и невозможно е да не се забележат несекојдневни ситуации низ целиот свет…

Па така една таква го насмеа целиот свет откако се појави видео од гол маж како виси на тераса од една зграда.

Имено најверојатно се работи за маж кој бегал од сопругот на неговата љубовница со која таа правела неверство.

Видеото е именувано како : Кога ќе пристигне сопругот на твојата љубовница, но ти не си спајдермен.