понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 11
home Занимливости

ВИДЕО: Згодна девојка се облече како Баба Мразица- на минувачите им „истекоа“ очите!

ВИДЕО: Згодна девојка се облече како Баба Мразица- на минувачите им „истекоа“ очите!

Дедо Мраз е измислен лик кој носи подароци за Божиќ или Нова Година, а станува збор за постар човек со долга бела брада и црвен капут, кој лета со санка која ја влечат ирваси, а носи торба полна подароци за децата.

Но, што ако Дедо Мраз, наместо стар брадест маж биде згодна русокоса девојка, со примамлив изглед? Токму тоа е она што екипата од Јутјуб каналот „That Tickled Me“ го направила. Погледнете како реагирале сите кои ја гледале:

Коронавирус