четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 38
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Занимливости

ВИДЕО: Закопал хамбургер и помфит, ги изел по 14 месеци

ВИДЕО: Закопал хамбургер и помфит, ги изел по 14 месеци

Британец кој закопал Big Mac со шејк и помфрит кај пријател во двор пред 14 месеци, истите ги откопал и изел.

Мет Надин купил Big Mac во 2018 година. Со помош на својот пријател оброкот во ставил во пластична кутија и го закопал во земја на неговиот 39 роденден.

Неговата намера била оброкот да го изеде на неговиот 40 роденден, но дури 14 месеци по закопувањето дошло време за тоа.

Како изгледал оброкот по повеќе од една година закопан под земја, погледнете во видеото.

Парламентарни избори 2020