четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 36
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

ВИДЕО: Забележан е Цацко во Велес

ВИДЕО: Забележан е Цацко во Велес

На социјалната мрежа твитер кружат фотографии и видеа од една интересна случка која се случува во Велес, а за што точно се работи ви предлагаме да видите во самото видео.

 

Коронавирус