сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Тој лежел на душек, а таа…

ВИДЕО: Тој лежел на душек, а таа…

Луѓето кои биле присутни на плажата и кои биле сведоци на оваа несекојдневна сцена се чуделе и смееле. Овој пар се опуштил во вистинска смисла на зборот на одморот во Грција.

Толку многу што уживањето на душекот на плажа станало вистински интимен момент, буквално.

Момчето лежело, а девојката почнала да подскокнува па сите погледи одеднаш се упатиле кон нив. Коментарите биле на српски јазик, па веројатно оваа “морска сирена“ е по потекло од Србија…

Дали сексуалниот нагон толку многу ги вовел во играта што лежењето се претворило во сексуален однос или се само егзибиционисти на кои не им пречи што целата плажа гледа во нив…

Луѓето на плажата се чуделе и се смееле, а некои од нив морале да им објаснуваат на своите деца дека “братот и сестрата“ само се прегрнувале.

 

 

Коронавирус