среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 1
home Занимливости

ВИДЕО: Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро

ВИДЕО: Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро

Еден татко одлучил да постави камери во својата дневна соба во куќата, а на нив видел нешто што не очекувал.

Кога го видел однесувањето на својот син и тоа во два часот наутро, малку е да се каже дека се шокирал.

Детето се однесувало како да е „вклучено во струја“. Скокаше од двосед на под, па трчаше во кујна, палеше светла, потоа трчајќи се враќаше на двоседот, па на под, се превртуваше кај и да стигнеше и така во круг.

Оваа хиперактивност на детето два часа после полноќ го шокирала таткото, погледнете.

Коронавирус