вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 85
home Занимливости

ВИДЕО: Татко првпат го изнесе своето бебе на снег, а потоа се случи вистинска комична ситуација

ВИДЕО: Татко првпат го изнесе своето бебе на снег, а потоа се случи вистинска комична ситуација

Зимата речиси е на прагот и во Европа, но додека кај нас има само студ во делови од светот веќе има натрупано снег.

Интересното видео е направено овие денови, а на него таткото го изнесува своето бебе прв пат на снег.

Но, се тргна наопаку откако таткото го спушти своето дете во снегот, а тоа едноставно пропадна…, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус