сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Танчерка од Франција танцува со косата прикачена на таванот

ВИДЕО: Танчерка од Франција танцува со косата прикачена на таванот

Марион Крампе од Франција е една од најдобрите танчерки на шипка во светот. Но, убавата Мерион реши да го подигне овој танц на повисоко ниво.

Имено, наместо околу шипката, таа прави чуда со тоа што косата и е прикачена на таванот.

Погледнете како изгледа оваа навистина необична изведба на  во видеото:

Коронавирус