четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Занимливости

ВИДЕО: Сред бел ден, нема да верувате што направи возач на прометна раскрсница во Загреб

ВИДЕО: Сред бел ден, нема да верувате што направи возач на прометна раскрсница во Загреб

На социјалните мрежи се шири видео снимено на една од најфекфентните сообраќајни раскрсници во Загреб, каде еден возач решил да мокри.

На видеото објавено на Твитер се гледаат автомобили кои стојат на семафор, а возачот ја отворил вратата, излегол од автомобилот и уринира на сред бел ден и среде раскрсница во Загреб.

Возачот кој бил зад него во колоната пред семафорите успеал да цсними сè и објавил на социјалните мрежи, а многумина се прашуваат што го поттикнало да преземе ваква акција.

Локални избори 2021