сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 33
home Занимливости

ВИДЕО: Софија со огромен талент, нема да верувате што може да направи качена на ролерки

Кога ќе видите што прави таа качена на ролерки, ќе останете без зборови.
ВИДЕО: Софија со огромен талент, нема да верувате што може да направи качена на ролерки

Софија Богданова има само 12 години, но и злато од 3 светски и 7 европски првенства за јуниори во слободен стил на ролерки.

Кога ќе видите што прави таа качена на ролерки, ќе останете без зборови.

Овие потези се навистина ризични, особено за дете. Ова не може да го направат повеќето дури и кога носат патики, а не тркалца.