петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Занимливости

Видео со неочекуван крај: Жена тврди дека во тоалетот имаат верверичка, мажот ја смирува, а потоа…

Видео со неочекуван крај: Жена тврди дека во тоалетот имаат верверичка, мажот ја смирува, а потоа…

На социјалните мрежи кружи урнебесно видео кое го снимил сопруг на една вознемирена жена која била уверена дека има верверичка во тоалетот.

Таа е испаничена, а тој ја убедува дека нема шанси да има верверичка во нивниот тоалет.

Влегува со камера, а потоа… Ова видео мора да го погледнете, дефинитивно има неочекуван крај.

 

View this post on Instagram

 

Killer squirrel attack. #scary #barstool

A post shared by Chris McColl (@chrismccoll__) on

Парламентарни избори 2020