четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 131
home Занимливости

ВИДЕО: Сите погрешно го ставаат освежувачот за тоалетна школка, еве како треба

ВИДЕО: Сите погрешно го ставаат освежувачот за тоалетна школка, еве како треба

Во секоја тоалетна школка има поставено освежувач за истата, меѓутоа малкумина знаат како тој навистина се поставува.

Погледнете ја снимката и ќе се изненадите.

@maca_officialOMG😱😱😱 #viral #fyp #foryou #trend #foryoupage #hrvatska #srbija #xyzbca♬ You give me butterflies – ✨amo a mis 23.4k subs✨

ЕУРО 2020

Македонија