сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 31
home Занимливости

ВИДЕО: Швалер се обиде да побегне низ прозорец од бесниот маж, а потоа зажали за сè…

ВИДЕО: Швалер се обиде да побегне низ прозорец од бесниот маж, а потоа зажали за сè…

Доколку мислите дека бегањето е толку едноставно како на филм, тогаш сте се излажале.

Многу работи можат да тргнат на лошо, како што се случи и со ова момче од Русија кое како што се наведува е фатен во неверство.

Тој се обидел да побегне низ прозорецот и да се спушти преку импровизирано јаже од чаршаф.

Меѓутоа, очигледно е дека немал многу време да направи добро импровизирано јаже, па во еден момент му пукна и момчето жестоко се искрши.