петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 62
home Занимливости

(ВИДЕО) Шпански новинар се влучи во емисија во живо, зад него се прошета гола жена, а не беше неговата

(ВИДЕО) Шпански новинар се влучи во емисија во живо, зад него се прошета гола жена, а не беше неговата

Шпанскиот новинар Алфонсо Мерлос е во „невоља“ бидејќи позади него се прошета гола жена среде јавување во живо, а тоа не беше неговата девојка.

Мерлос е позната јавна личност, новинар и манекен во Шпанија, а сега сите медиуми се занимаваат со неговиот љубовен живот, или како што го нарекоа „љубовен триаголник“.

Коронавирус