сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 7
home Занимливости

ВИДЕО: Сакаше да се пошегува со случајните минувачи, но го извлече подебелиот крај

ВИДЕО: Сакаше да се пошегува со случајните минувачи, но го извлече подебелиот крај

Во еден трговски центар во Чиле, момче се обиде да се пошегува, но го извлече подебелиот крај.

Маскирано, несреќното момче налета на погрешни луѓе.

Посетителите се обидоа да го одбранат, меѓутоа тој си го доби својот дел.

Коронавирус