четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 137
Во живо

Народот против загадувањето на воздухот, протести организирани од ВМРО-ДПМНЕ во 19 часот

home Занимливости

ВИДЕО: Сакал да го погали лавот и го разбеснил- набрзо се покајал

ВИДЕО: Сакал да го погали лавот и го разбеснил- набрзо се покајал

Една видео снимка предизвика бура од реакции откако на Јутјуб беше објавена и именувана како „најглупавиот турист во историјата“.

На видеото се гледа како лавот и лавицата одмараат, а веднаш потоа туристот сакал да го погали лавот, но се случило пресврт, погледнете:

Коронавирус