вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 157
home Занимливости

ВИДЕО: Реми Галард се надмина себе си, комична компилација за ЛОИ во негов стил

ВИДЕО: Реми Галард се надмина себе си, комична компилација за ЛОИ во негов стил

Будалата Реми Галард го имавме во 2016 ама еве го пак со нови олимписки дисциплини. Ако сте на плажа и лежите на стомак, пазете да не ве обесчести во грчко-римски стил.

Коронавирус