среда, 28. септември 2022. Вести денес: 119
home Занимливости

ВИДЕО: Пушеше цигара на бензинска пумпа, па си доби “лекција“ која ќе ја помни цел живот

Вработениот и му ја одржал најдобрата лекција на “фраерот“ којa ќе ја памети цел живот.
ВИДЕО: Пушеше цигара на бензинска пумпа, па си доби “лекција“ која ќе ја помни цел живот

Тројца Бугари со својот автомобил отишле до бензинската станица за да наполнат гориво. Притоа еден од нив излегол од автомобилот држејќи цигара во рака.

Вработениот што бил на смена го опоменал да ја изгаси цигарата бидејќи тоа е опасно за сите, но дечкото не го послушал и си продолжил да ја пуши цигарата.

Тогаш дошол  вработениот и му ја одржал најдобрата лекција на “фраерот“ којa ќе ја памети цел живот.

Погледнете за што станува збор во продолжение:

Коронавирус