недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Занимливости

ВИДЕО: Провокативна полицајка го „сруши“ ТикТок – кога ќе видите како се извртува и „меша“ нема да можете да го одвоите погледот

ВИДЕО: Провокативна полицајка го „сруши“ ТикТок – кога ќе видите како се извртува и „меша“ нема да можете да го одвоите погледот

Социјалната мрежа Тик Ток нуди нови, необични, но и многу интересни профили од ден на ден.

Сопственичка на еден од нив е танцувачка полицајка од Панама, која воопшто нема проблем да ја откопча кошулата, дури и во тие моменти кога е на патрола, но се уште не го открила својот идентитет, бидејќи секогаш носи маска .

Се претпоставува дека една од причините е стравот од реакција на претпоставените, но имајќи предвид дека веќе има собрано скоро два милиони следбеници, таа наскоро може да го предаде знакот и да заплови во некои сосема други води.

Таа започна да објавува видеа на крајот на декември 2020 година.

@thewomanpolix

Lo tenía olvidado en borradores, pero me gusta bastante 😍. Qué canción les gustaría que bailara? ⬇️

♬ 3G – Remix – Wisin & Yandel & Farruko

Коронавирус