недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 43
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Занимливости

ВИДЕО: Приказната од која ќе леете солзи

ВИДЕО: Приказната од која ќе леете солзи

Приказната која ја раскажа малиот Тејлор е неверојатна, приказна од која ќе леете созли! Во шоуто „Америка има талент“, малиот 11 годишен Тејлор најпрво ја раскажа својата трогателна приказна, а после тоа следуваше шок за сите.

Тејлор едноставно растури на виолина и нормално се случи тоа што требаше да се случи погледнете сами: