сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 27
home Занимливости

(ВИДЕО) Приказна што освои милиони: Љубов кон братче од кое си едвај малку поголем

(ВИДЕО) Приказна што освои милиони: Љубов кон братче од кое си едвај малку поголем

Нема љубов како љубовта кон брат, е краткиот коментар по видеото кое досега има речиси 11 милиони прегледи.

Приказната е за едно мало братче кое го негува и облекува своето помало братче. А разликата меѓу братчињата е многу мала и во сантиметри и во години.

There is no love like the love for a brother.

There is no love like the love for a brother.

Gepostet von Cake Design am Donnerstag, 24. Oktober 2019

Коронавирус