понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Занимливости

ВИДЕО: Помош! – Таа вози пребрзо, а јас лежам на хаубата

ВИДЕО: Помош! – Таа вози пребрзо, а јас лежам на хаубата

Еден маж во Соединетите Американски Држави се јавил во полиција за да пријави дека неговата сопруга пребрзо го вози автомобилот, а тој лежи на хаубата.

Џуниот Франсис и Патриша Исидор живеат заедно, но неодамна ја прекнале врската.

Патриша, која го управувала возилото вели дека се обидувала да побара од властите да му забранат на Франсис да и се приближува.

Тој пак, вели дека се фрлил на колата бидејќи му требала, но таа била побрза, па влегла внатре и ја запалила.

Патриша вели дека тој не ја пуштал да го напушти домот за да ја собере нивната ќерка.

-Имаше многу време за да се тргне од колата, вели Патриша, која била уапсена по инцидентот.

Во еден момент во видеото може да се види дека Патриша возела со над 110 километри на час.

Коронавирус