среда, 29. март 2023. Вести денес: 137
home Занимливости

ВИДЕО: Погледнете што знае да прави ова дете, ќе ве освои веднаш

ВИДЕО: Погледнете што знае да прави ова дете, ќе ве освои веднаш

Сите се радуваме на мали таленти. Тие го подобруваат нашето расположение.

Движењата на 6-годишниот Таварис Џоунс сигурно ќе ви го направат денот поубав.

Погледнете го неговиот извонреден настап во емисијата на Елен Деџенерис.