четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 196
home Занимливости

ВИДЕО: Пешаци „за влакно“ избегнале последица од судар на два автомобили

ВИДЕО: Пешаци „за влакно“ избегнале последица од судар на два автомобили

Само поминувале по улицата, а чиста среќа е тоа што избегнале да бидат повредени во сударот. Погледнете во видеото!

Коронавирус