сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 43
home Занимливости

ВИДЕО: Оваа мачка се однесува како вистинско куче

ВИДЕО: Оваа мачка се однесува како вистинско куче

Сопственикот на оваа мачка сподели интересно видео на социјалните мрежи. Тој фрла играчка со надеж дека по неа ќе истрча кучето, меѓутоа, на тоа изреагира мачката и тоа не само еднаш.

-Нешто не е во ред тука, напиша тој.