петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 135
home Занимливости

ВИДЕО: Ова слатко девојче плаче, а вие откако ќе го видите ќе се смеете цел ден

ВИДЕО: Ова слатко девојче плаче, а вие откако ќе го видите ќе се смеете цел ден

Децата често знаат да глумат во одредени ситуации за да го добијат посакуваното или едноставно, да привлечат внимание на себе.

Секое дете си има различно однесување, во различни ситуации и тоа често за возрасните е забавно, па дури и смешно.

Ова слатко девојче смислило уникатен начин да плаче. Со солзи или без, не е важно.

Кога ќе го погледнете видеото, навистина ќе ви се разубави денот.

 

View this post on Instagram

 

? tag a #dramaqueen

A post shared by Billion Woman (@billionwomanofficial) on

Коронавирус