недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 62
home Занимливости

ВИДЕО: Ова момче сруши светски рекорд, погледнете како

ВИДЕО: Ова момче сруши светски рекорд, погледнете како

Ова младо и талентирано момче сруши Гинисов рекорд..

9-годишниот Севен Вејд со 1.080 плескања со раце во минута го сруши рекордот кој досега беше 60 плескања во минута.

Погледнете како изгледа тоа – заслужува аплауз!