сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

ВИДЕО: Ова момче е хит во регионот откако даде урнебесен одговор на прашање на новинар

ВИДЕО: Ова момче е хит во регионот откако даде урнебесен одговор на прашање на новинар

Момче од Осијек стана вистински хит на социјалните мрежи поради одговорот кој му го даде на новинар кој анкетираше граѓани кои одлучиле топлото време да го искористат и поминат на плажа.

Во анкетата која ја направил новинарот се најде и ова момче кое на прашањето „Кажи ми, како се викаш“, одговори со „Како се викаш?“.

Ваквата негова реакција стана вистински хит во регионот, а видеото се споделува со голема брзина меѓу корисниците на социјалните мрежи од Балканот.

Коронавирус